bugatti vera kettle su ısıtıcı bugatti su ısıtıcı bugatti kettle su ısıtıcı


Değişimin Gücüne İnanırız
 
• Değişim ve yeniliklere kayıtsız kalamayız. Değişimler karşısında girişimci ruhumuzla; yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız,
• İnovasyon gücümüzü farklı yetenek ve bilgiler ile şekillendiririz,
• Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız,
• Değişime öncülük eder; yeni pazarlar oluşturur, trendleri belirleriz,
• Yeni ve farklı fikirleri kucaklarız,
• Bu inancımız sizlere profesyonel düzeyde banyo ve mutfak’a dair dünya markalarını ve kaliteli ürünlerini profesyonel hizmetler seçenekleri ile sunmamızı sağlar.

Bugatti Vera Kettle Su Isıtıcısı (Elma Yeşili)

Tasarımcı :
Andreas Seegatz
Ağırlık :
1,8 KG
Ölçüler :
22 x 18 x 32 cm
Yüzey :
Parlak düz renk
Uyarı :
Ürünü kullanmadan önce kullanıcı kılavuzunu detaylıca okuyunuz.
Teknik Detay :  
220-240 volt - 50-60 Hz - 2200-2400 watt - Hacim: 1,7 L
Özellikler :
Gövde + alt kısım 
Tek tuşla açma 
Ergonomik tasarım 
Timer fonksiyonu
Isı fonksiyonu, elektronik programlar.
Bugatti Vera ve Easy Vera - İleri Teknoloji
Bugatti Vera ve Easy Vera modelleri, dinlenme zamanınızı zarafet ve teknik gelişim ile tamamlar. Ayrılabilir bir gövde, güç sağlayan ve gösterge paneli pilini besleyen alt kısımdan oluşur. Alt gövdeye 360° bağlantı, her türlü konumda kolay kullanım sağlar. Kapak, hafif bir dokunuş ile açılır. Su ısıtıcısının tam fonksiyonlu özel elektronik kontrol ile donatılması, istenilen su ısısına ulaşmasını (45°C ile 100°C arasında her kademede) ve her sıcak içecek hazırlanması sırasında verimli ısıtmayı garanti eder (Bu özellik Vera modeline aittir). Gösterge paneli tutma yeri ile bütünleştirilmiştir ve basit bir dokunuş ile fonksiyonları göstermektedir. İçerdiği fonksiyonlar arasında, su ısıtıcısının çalışmasını kontrol eden ve ayarlayabilen kendinden-zamanlı program sayesinde kahve ve çay araları için tam zamanında su kaynatıcının get more info durumu programlanmaktadır (Bu özellik Vera modeline aittir). Saat fonksiyonu, güncel saati göstermektedir (Bu özellik Vera modeline aittir). Akıllı ve zarif şekli önemli oranda enerji tasarrufu ve maksimum ısısal verimlilik sağlamak amacıyla son teknolojik araştırmalar sonucunda ortaya çıkartılmıştır. Maksimum kapasitesi 1750 ml.'dir. Gösterge paneli ayrıca koruyucu bir ısı güvenlik sistemi ile donatılmış olup böylelikle su ısıtıcının aşırı ısınması engellenmiştir.

Ceramic Concept
bugatti vera kettle su ısıtıcı bugatti su ısıtıcı bugatti kettle su ısıtıcı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *